Καιρός

Μετρητής επισκέψεων

Καλώς ήρθατε
Ο δικτυακός τόπος του 1ου ΕΠΑΛ Κιλκίς PDF Εκτύπωση E-mail

Ελπίζουμε να τον βρείτε ενδιαφέρον και να μας ξανά επισκεφτείτε!!!

sxoleio

Το 1ο Eπαγγελματικό Λύκειο Κιλκίς βρίσκεται στην ανατολική πλευρά της πόλης του Κιλκίς και δημιουργήθηκε το 1998 αρχικά λειτούργησε ως ΤΕΕ και από το 2006 ως ΕΠΑΛ. Στο χώρο του σχολείου λειτουργεί ο κύκλος σπουδών ΥΠΗΡΕΣΙ?Ν και δύο τομείς. Ο τομέας της πληροφορικής και ο τομέας της υγείας-πρόνοιας, ο οποίος αποτελείται από τρεις ειδικότητες. Την ειδικότητα των Βοηθών Βρεφονηπιοκόμων, των Βοηθών Ιατρικών & Βιολογικών Εργαστηρίων και την ειδικότητα των Βοηθών Νοσηλευτών.

λαλα PDF Εκτύπωση E-mail
Συντάχθηκε απο τον/την χιχι
Κυριακή, 01 Μάρτιος 2009 14:14
χχμπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα.
Τελευταία Ενημέρωση στις Τετάρτη, 04 Μάρτιος 2009 18:33

Copyright © 2024 1 ΕΠΑΛ ΚΙΛΚΣ. Με την επιφύλαξη παντός δικαιώματος.
Ανάπτυξη & Σχεδίαση : Παπαδόπουλος Δημήτρης.

Τετάρτη
17
Ιουλίου
Ανατ.: 05.13
Δύση: 19.55
Σελήνη
11 ημερών
Μαρίνης μεγαλομάρτυρος
1203
Οι Λατίνοι της 4ης Σταυροφορίας εκθρονίζουν τον Έλληνα Αυτοκράτορα Αλέξιο Γ΄ Άγγελο.
1821
Σφακιανοί επαναστάτες συντρίβουν 960 Τούρκους στον Άσκυφο.
1825
Δύναμη 7.000 Τουρκαλβανών αποκρούεται από 1.500 Έλληνες στη Μονή του προφήτη Ηλία, κοντά στην Άμφισσα.
1912
Οι κάτοικοι της Ικαρίας εκδιώκουν τις τουρκικές αρχές και ανακηρύσσουν την "Ικαριακήν Πολιτείαν".
1913
Συνέρχεται στο Βουκουρέστι συνδιάσκεψη των εμπολέμων στην οποία παρίσταται ο Πρωθυπουργός Ελ. Βενιζέλος.
1945
Ο Ιερός Λόχος εγκαταλείπει την Αλεξάνδρεια της Αιγύπτου για να επιστρέψει στην Ελλάδα.
1953
Το Ελληνικό Εκστρατευτικό Σώμα Κορέας αποκρούει ισχυρή κινεζική επίθεση στο ΒΔ τμήμα της Ζουγκάμ-Νι.

Δημοσκόπηση

Πιστεύεται ότι η Τεχνική-Επαγγελματική Εκπαίδευση στην Ελλάδα είναι..

Σας προτείνουμε

Υπουργείο Παιδείας